Hakkımızda

Düzey Prodüksiyon

HAKKIMIZDA

20 yılı aşkındır reklam sektöründe hizmet sunuyoruz ve profesyonelce işler yapan bir kuruluşuz. Profesyonel bir kadroyla müşterilerimize en iyisini vermeyi hedefliyoruz. Her sektörden müşterilerimize üst düzey hizmet sunarken hem onların ufuklarında yeni hedefler oluşturuyoruz hem kendi ufkumuzu genişletiyoruz. 

 Yaptığımız işin müşterimize kimlik kazandırdığının farkındayız. Bu yüzden elimize aldığımız her işin, Düzey Ajans’ın kimliği ve referansı olacağını da biliyoruz… Bu yüzden müşteriye sunulan her iş bizim için azami derecede önemlidir. İçimize sinmeyen hiçbir işi müşterimize sunmadık. Düzey Prodüksiyon’da, kendi imzamızı atacak kadar iyi olan işler müşteriye sunulur bu Düzey Ajans’ın vazgeçilmez ilkesidir.  

 Biz sizden biri olduğumuzu söylüyoruz, bunu da bizimle çalıştığınızda kanıtlamak iddiasındayız.

 Birlikte iş yapmasak bile gelin tanışalım çünkü biz önce insanın insana değer kattığına inanıyoruz.

Reklam çağında yaşıyoruz dersek yanlış söylemiş olmayız sanırım. Günümüzde rakiplerinizin önüne geçmek ve onlara fark atmak istiyorsanız olmazsa olmazınız reklamdır. Büyük firmalara bir bakın tanıtıma isimlerinin duyulmasına sizce ihtiyaçları var mı ki hala reklama bu kadar yatırım yapıyorlar? Düzey Prodüksiyon’a gelin reklam filmlerinizin hem senaryosunu yazalım hem de deneyimli ekibimizle çekelim.

Bazen en uzun hikayeler bile görsel olarak kısa filmlerle en etkili şekilde anlatılabilir. Düzey Prodüksiyon kısa film konusunda tecrübeli kadrosu ve modern ekipmanlarıyla sizinle çalışacak kalitededir.

Aklınızda kısa bir film varsa gelin konuşalım, senaristlerimiz senaryonuzu yazsın tecrübeli oyuncu ve yönetmenlerimizle de filminizi çekelim

Tanıtım filmleri bir şirketin, firmanın, kurumun ya da ürünün tanınırlığını arttırmak için çekilir. Yeni mecralara kendini tanıtmak, ifade etmek ve çalışmalarını genişletmek isteyenlerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir tanıtım filmi. Ayrıca en etkili reklam metotlarından biridir.

Gelin yetenekli ve profesyonel personelimizle size bir tanıtım filmi çekelim ne dersiniz?